• aaa
  • bbb
  • ccc

O nas


Właścicielem strony internetowej jest wyłączny importer i dystrybutor amerykańskich środków pielęgnacyjnych marki ESPREE

lOGO DOGMAT

DOG-MAT Okorowski Sp.J

80-309 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 487 B
tel/fax 058 343-24-83, 058 552-04-65

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.dog-mat.pl

W dystrybucji środków pielęgnacyjnych dla zwierząt mamy prawie 25- letnie doświadczenie. 1990 roku jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek profesjonalne preparaty do pielęgnacji sierści psów i kotów. Była to linia znanych francuskich kosmetyków  Jean Pierre Hery - Laboratoires Hery,  której  wyłącznym importerem i dystrybutorem jesteśmy do dziś.

W 2006 roku wprowadziliśmy, z dużym sukcesem, również na zasadzie wyłączności, dwie profesjonalne, amerykańskie linie preparatów pielęgnacyjnych: Espree oraz Ring5. Ofertę środków pielęgnacyjnych poszerzyliśmy o markowe akcesoria niezbędne do pielęgnacji i prezentacji naszych czworonożnych przyjaciół na wystawach.


Jesteśmy również wyłącznym importerem produkowanej w Danii, doskonałej suchej karmy Mills Farm. Świadomi roli jaką w utrzymaniu zdrowej skóry i sierści odgrywa  dobre żywienie,  postawiliśmy na karmę najwyższej jakości, klasy super premium, która oprócz gwarantowanej jakości i smakowitości ma również rewelacyjny wpływ na wygląd psiej szaty.
Więcej informacji na stronie www.millsfarm.pl


Wszystkie kosmetyki, akcesoria i karmy można kupić w naszym firmowym sklepie internetowym:Szczegółowy opis importowanych przez nas produktów znajduje się na naszych stronach internetowych: